Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium najswietszej krwi pana jezusa

sanktuarium najswietszej krwi pana jezusa Dlaczego trzymać dobrą mężczyznę lub kobietę z powrotem przez przeciąganie z resztą społeczności?

Hipisi szybko stał się historią, ale często zastanawiam się co kraj będzie jak gdyby hipisi, jak śmieszne, jak się wydaje, jaki obowiązywałby, a zamiast Ronalda Reagana; Bobby Dylan zostałby wybrany?

Widzę to teraz: uspołecznionej medycyny, ludzie dzielą domy, jazdy starych samochodów i autobusów, spotykania się codziennie po pracy do gry na gitarach i bawić się z dziećmi. Marihuana byłoby legalne, nielegalne i alkohol, jak również wszystkie inne gwałtowne leki. Tylko w ten sposób możemy nigdy iść na wojnę jest, jeśli ktoś faktycznie zaatakowały nasz kraj z dużą armię. I mielibyśmy złomowany wszystkich naszych broni jądrowej teraz. Może ktoś może nas zastraszyć ich, ale przynajmniej nie uwolni ich w ataku prewencyjnego! Po co; banda głupich hipisów!

I biznesu byłoby wszystko o pracownika, a nie w odległej Akcjonariusz, który nigdy nie podniósł łopatę i 401ks zostanie zastąpiony przez ładnych miejsc do życia, dobre jedzenie, wspólna medycyny i miłość dookoła. Wszystko byłoby non – profit, jak całe społeczeństwo spojrzał za siebie nawzajem.

sanktuarium najswietszej krwi pana jezusa

Idealistyczny? Pewnie. Dziko idealistyczne? Tak. Ale spójrz na to, co mamy teraz. Każdy boi się śmierci. Firmy ubezpieczeniowe reneging na polityce huragan, polityk medycznych i cherry picking tylko ludzi i obszary, w których mogą one dokonać zabijania. Kneejerk rusza na wojnę bez pojęcia o tym, co robimy. Wzrost stanu wojskowego się, że z pewnością zostanie wykorzystane kiedyś, ponieważ nigdy nie był używany.

A życie, które stało się wyścig szczurów, a za mało gitar. Mamy nawet zapomniał, jak akord …

Raymond E. Skała (Anagarika Eddie) jest nauczycielem medytacji w Dhammabucha Rocksprings Meditation Retreat Sanctuary i autor roku do Oświecenia.Jego 30 lat doświadczenia medytacji wzięła go na czterech kontynentach, w tym dwa międzylądowania w Tajlandii, gdzie praktykował w odległych lasach północno-wschodniej jako wyświęcony mnich buddyjski Thervada.

– autor artykułu