Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium matki bozej krolowej polski

sanktuarium matki bozej krolowej polski

Piłka nożna i Faith – każdy z nich ma bardzo konkretne cele i zadania

Piłka nożna czy piłka nożna sezon ze wszystkimi jego nadmiernego finansowania, pasji i rozczarowań jest na nas ponownie – choć sezon przebiega tak długo, teraz, że niektórzy ludzie niezainteresowani i obojętny myślę, że nigdy nie jest ścisły sezon.

Wyobraźmy sobie drużynę piłkarską, z ekscytującymi nowych pasków w pięknych kolorach, grając najbardziej jedwabiście nożną kiedykolwiek widziałem, ale nigdy nie dąży do celu. Ile meczów oni wygrać?

Aby skupić się na tym, co jest istotne jest ważne.

Czego Bóg wymaga od człowieka?

Jezus to sprecyzowane tak wyraźnie. „Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego. Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.”

Nie jest skomplikowana. Nie ma żadnej tajemnicy. Gdy był przesłuchiwany, Jezus dał prostą precyzyjne natychmiastową odpowiedź.

Micah odpowiedział na to pytanie w równym stopniu po prostu, gdy powiedział: „Aby działać sprawiedliwie i miłować miłosierdzia i pokornego obcowania z Bogiem twoim”.

Kiedy Paweł pisał do Tymoteusza młody pastor, podsumował to wszystko w jednym zdaniu zwięzły. „Celem tej komendy jest miłością, która pochodzi z czystego serca, dobrego sumienia i szczerej wiary”.

Pisząc do kościoła nauczył ten sam lider, jedyną rzeczą , która się liczy jest wiara wyrażająca się w miłości.

Byłoby bardzo trudno poprawić na tych stwierdzeń.

Przychodzi taki moment, gdy pytamy: „Co my produkcji i jaki jest efekt końcowy?”

Jaki jest sens bycia energiczny, pracowity i aktywny, jeśli nie idą do celu?

Bóg tak umiłował świat, że posłał Jezusa, a kiedy Jezus modlił się tej nocy, na którym został on aresztowany, był podsłuchał modląc się głęboko głębokie słowa.

– autor artykułu