Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium jana pawla krakow msze

Dwie grupy przedstawić – i napięcie powstaje. Nic dziwnego, naprawdę!

Widzimy te chore cyniczne krytyków – ludzi religijnych – i płacili Jezusowi najpiękniejszy komplement, a oni nie wiedzieli. „Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi”. Otrzymuje grzeszników i jada z grzesznikami – i sups z grzesznikami – i stypendia z grzesznikami. Nie jesteś zadowolony Zrobił to – i robi to?

Jeśli dojdziemy jak te potrzebujących grzeszników – Jezus będzie nas odbierać – i pięknie powitać nas – i karmić nas. Jak Jezus karmić ludzi z tej okazji?

Mówił przypowieść, w Łukasza 15, mamy tę jedną przypowieść.

Została ona podzielona na trzy części – przypowieść o zagubionej owcy – zagubioną monetę – i dwóch synów – ale jak zobaczymy to jest naprawdę jeden przypowieść.

Przypowieść ta jest wspaniałym objawieniem Serca Bożego. Bóg widział ludzi zagubionych w swoim grzechu – a on wysyła swego Syna, aby je znaleźć. Jezus mówi o pasterzu, który ma sto owiec, a jednym z nich jest stracone. Zgubionych owiec jest ceniona posiadanie – to było cenne dla pasterza – a pasterz idzie i wyszukiwania za owce, które zostały utracone. To było w owczarni.

Teraz – gdy zostaną utracone – jeśli jesteś na stypendium – nie jesteś smutny i samotny i oszołomiony – i tak izolowane?

Istnieje wiele osób, które czują się odrzucone – odrzucenie jest poważna.

Będąc utraconych środków – będąc na własną rękę – będąc na własną rękę. I jest znaleźć sposoby, należące – oznacza to, czym chciał i potrzebował – to oznacza zaangażowanie się w zakładce – znalezienie miejsca we wspólnocie – wraz ze wszystkimi innymi – a gdy nieobecny, nie tylko stracisz to, co jest dobre i pożywne – ale są pominięte.

Jest to przestrzeń, co tylko można wypełnić. Jezus przyszedł, aby szukać i zbawić tych, którzy byli chorzy i utracone.

Jeśli kiedykolwiek usłyszeć ktoś powiedzieć – „O, mogę być chrześcijaninem na własną rękę – Mogę modlić się na własną rękę – mogę być na własną rękę i będzie tak samo dobry jak on lub ona jest – O, ja nie potrzebuje Kościół „- możesz być pewien, że dana osoba jest zagubioną duszą – i pasterz szuka zagubionych dusz.

– autor artykułu