Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium bozego milosierdzia w lagiewnikach

sanktuarium bozego milosierdzia w lagiewnikach

3 najlepszych Paul Simon Songs of All Time

Paul Simon jest klasą sam. To nie jest łatwe przejście od udanego duetu ludowej do trwałego karierę autora piosenek, który przemienił się co najmniej kilka razy. Szerokość Simona stylów i przedmiot są tak daleko idące, jak każdy autor tekstów mogę myśleć. Ja słuchałem albumu Paula Simona „Graceland” i postawił sobie trudne pytanie: Jakie są najlepsze Paul Simon Songs of All Time?

Niemożliwe, pomyślałem. Ale ja lubię dobre wyzwanie.

Oto co wymyśliłem:

sanktuarium bozego milosierdzia w lagiewnikach

1. Bokser

Ta historia młodego mężczyzny, który przenosi się do miasta, by szukać szczęścia jest łamaczem serc za każdym razem słyszę go. Melodia co robi melodie są w najlepszych piosenek – przekazać te same emocje, które słowa zrobienia. W tym przypadku, samotności i beznadziejności sytuacji piosenkarza są doprowadzone do domu przez pochylenia nut melodii. On starał i to nie wystarczy, ale gdy on może być poddanie się jak zbity bokser, pozostawiając „nadal pozostaje zawodnikiem.” Niektóre z najbardziej heartwrenching teksty w amerykańskiej muzyki pop to: „Zadawanie wynagrodzeń tylko robotnika / przychodzę szuka pracy / Ale mam żadnych ofert / Tylko come-on z dziwkami na Seventh Avenue / I deklaruje, były czasy kiedy był tak samotny / wziąłem jakąś pociechę tam. „

2. Graceland

To dość niesamowite, że ta piosenka złowiony w momencie jej zrobił. Jego African inspirowane rytm i meandrujące bas i gitara nie są dokładnie tradycyjny pop. Ale coś słodyczą tekstów związanych ze słuchaczy i oczywiście naszego narodowego fascynacji Elvisa odgrywała rolę. Doceniam tę piosenkę, ponieważ używa akordów zmiany nie spodziewasz. I opowiada o pielgrzymce do jednej z naszych „świętych miejsc” bez brutalne lub próbuje nauczyć się lekcji o niebezpieczeństwach amerykańskiej gwiazdy (Elvis). To jest po prostu słodki, zamyślony, zawiłe.

– autor artykułu