Pages Menu
Categories Menu

gdzie byla pierwsza pielgrzymka jana pawla 2

i nawet powiedział: „to jest mój Syn umiłowany, słuchać Go. Ale ludzie nie chcieli Go i mężczyźni nie chcieli go słuchać, a więc ból i cierpienie, ubóstwo i trwa. „

Jezus wylał Ducha Świętego i nadal to zrobić dzisiaj, ale wielu siedzieć z parasolem podniesiona tak, że nie będą one namoczone i nasycone i błogosławieni przez moc Boga.

To nie Bóg ukrywa. To my, którzy ukrywają.

Psalmista deklaruje swoje pytanie. Pamiętaj słowo pochodzi z poszukiwań. Jest szukając odpowiedzi tutaj.

Jest to rozmowa z Bogiem, który jest tak naprawdę do życia i to jest tak owocna, a czasem, kiedy widzimy prawdę o nas samych, możemy uciec i ukryć.

Sandy Shaw

Sandy Shaw jest pasterzem Nairn Christian Fellowship, kapelana w Inverness więzienia i Nairn Academy i służy Panel Dziecięcy w Szkocji i podróżował w ciągu tych ostatnich lat uczy, mówienia, w Ameryce, Kanadzie, RPA, Australii, dzięki czemu 12 wizyt Izrael prowadzi wycieczki i pielgrzymki, a ostatnio w Ugandzie i Kenii, posługując się pastorów i liderów seminariów, w ubogich obszarach otaczających Kampali, Nairobi, Mombasa i Kisumu.

On nadaje się regularnie w radiu WSHO z Nowego Orleanu, i pisze cotygodniowy komentarz na http://www.studylight.org zatytułowany „Słowo od Szkocji” na różne tematy biblijne, a także co tydzień kolumnie gazety.

Jego M. A. i B.D. stopnie są z The University of Edinburgh, a on nadal działać i wykonywać regularnie, aby utrzymać poziom sprawności fizycznej.

– autor artykułu