Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium jana pawla ii mozaiki

sanktuarium jana pawla ii mozaiki

Kiedy znaleziono – kiedy pasterz znalazł cię – chcesz być w zakładce – i być postrzegane w zakładce – wszelkich innych owiec.

Gdy pasterz odnajduje owce – łapie go – chwyta go – mocno ściskając go – do miejsca zranienia owce. Czasami jako proboszcz – nie może powstać przy okazji złapać ludzi i trzeba mówić rzeczy, których prawie boli je – aby je zachować bezpieczny w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa owczarni i społeczności.

Gdy silna ręka pasterza jest prawie zasinienie cię – to z troski i miłości, aby zobaczyć jak bezpieczne i uratowany i wrócił do domu, gdzie powinno być.

A kiedy zagubiona owca zostanie znaleziony jest radość – nie jest prawdziwa radość.

sanktuarium jana pawla ii mozaiki

Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła. Jezus mówi dalej, że jest więcej radość w niebie z jednego grzesznika, który się nawraca.

Pokuta jest tak ważna – to było pierwsze słowo Jezus głosił – i skruchy – Toczenie od grzechu – odwracając się od tego, co jest źle – odwracając się od może być bolesne i trudne – i można poczuć się jak silną ręką na nas obracając się wokół nas.

To może być mocną ręką naszego kochającego Pasterza, Jezusa Chrystusa.

sanktuarium jana pawla ii mozaiki

Sandy Shaw

Sandy Shaw jest pasterzem Nairn Christian Fellowship, kapelana w Inverness więzienia i Nairn Academy i służy Panel Dziecięcy w Szkocji i podróżował w ciągu tych ostatnich lat uczy, mówienia, w Ameryce, Kanadzie, RPA, Australii, dzięki czemu 12 wizyt Izrael prowadzi wycieczki i pielgrzymki, a ostatnio w Ugandzie i Kenii, posługując się pastorów i liderów seminariów, w ubogich obszarach otaczających Kampali, Nairobi, Mombasa i Kisumu.

On nadaje się regularnie w radiu WSHO z Nowego Orleanu, i pisze cotygodniowy komentarz na http://www.studylight.org zatytułowany „Słowo od Szkocji” na różne tematy biblijne, a także co tydzień kolumnie gazety.

Jego M. A. i B.D. stopnie są z The University of Edinburgh, a on nadal działać i wykonywać regularnie, aby utrzymać poziom sprawności fizycznej.

Sandy Shaw sandyshaw63@yahoo.com

– autor artykułu