Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium gwiazdy nowej ewangelizacji

sanktuarium gwiazdy nowej ewangelizacji

Parenting – Tworzenie Family Unity

Promowanie jedności rodziny jest cenna, aby nadążyć z burzliwej społeczeństwa. Kiedy człowiek czuje się w dół, rodzina jest wspomaganie siły i sanktuarium spokoju. Jednak z napiętym grafiku, że każdy członek rodziny, to jest coraz trudniejsze do pielęgnowania jedności rodziny w domu. Niemniej jednak, każda rodzina musi znaleźć czas na wiązanie i poznania działania nawzajem. Dzieci szczególnie potrzebują pewności, że ich rodzina jest zawsze tam, gdy ich potrzebują. Oto sposoby zapewnienia przyczepności i harmonię w rodzinie.

Mają obiady rodzinne

Nawet przy napiętym harmonogramie, o to, że można spędzić swój obiad z całą rodziną. Jest to jedyny posiłek w ciągu dnia, gdzie można wszystkich usiąść, odpocząć i porozmawiać o działaniach dni. Z rodzinnego obiadu, ty i twoje dzieci dzielić szczęśliwe chwile, a nawet problemy, które napotykają oni w szkole lub w biurze. Jest ważne, aby spędzać czas, aby słuchać swoich uczuć. Badania pokazują, że dzieci, które jedzą obiad z rodziną są mniej prawdopodobne, aby poddać się uzależniających wad. W rodzinnych obiadów, można kierować swoje dzieci ze swojego życia i swoich decyzji i jedności rodziny zastępczej.

Idź na rodzinne wakacje

Wakacje rodzinne sprzyjać szczęście i koleżeństwa w rodzinie. Ciężko pracować nie tylko zarobić i zaoszczędzić, ale także czerpać przyjemność z życia. Można zaplanować rodzinne wakacje podczas przerwy wiosennej dzieci. Jeśli masz środki i czas, można zaplanować to co miesiąc, aby utrzymać spalanie jedności rodziny. W przeciwnym razie, raz w roku wielkie wakacje jest dosyć zachować wspomnienia dla siebie i swojej rodziny.

Pokaż swoje uczucia

Nigdy zachować swoją miłość do siebie. Podziel się i pokazać swoją miłość do swoich dzieci i współmałżonka. Jeśli nie są bardzo wdzięczni, starają się pochwalić dobre uczynki każdego członka. Nie koncentrują się zbytnio na ich słabości, ale raczej znaleźć czas, aby chwalić swoje mocne strony i osiągnięcia. Poprzez przygotowanie ich jedzenie do szkoły lub pracy, pomimo swoim napiętym grafiku lub przygotowanie ich ubrania są proste sposoby, aby pokazać jak bardzo zależy Ci na nich.

Uczestniczyć we Wspólnocie lub w szkole Inne

Uczestniczy działalność rodzinnych w szkole lub w biurze może być alternatywą sposobem promowania jedności rodziny. Ponieważ firmy lub szkoły często sponsoruje te działania, nie trzeba wydawać tak dużo.

jedności rodziny jest ważny m aspektem życia. Gdy masz zjednoczoną rodzinę, można obsługiwać żadnego problemu, wewnętrzne lub zewnętrzne, o ile wiesz, że rodzina jest tam, aby pomóc.

– autor artykułu