Pages Menu
Categories Menu

sanktuarium fatimskie zakopane

Hospices de Beaune to zabytek pochodzący z 15 wieku, który jest obecnie muzeum. Jest to z pewnością miejsce trzeba zobaczyć. Moją ulubioną rzeczą do zrobienia, ale to, aby po prostu chodzić po brukowanych uliczek i cieszyć się konstrukcji szkieletowej i pokrycia dachów. Beaune jest pięknym miastem.

Chartres jest tylko przelot godziny jazdy pociągiem od Paryża i katedra będzie punktem kulminacyjnym wizyty . Jest to jeden z trzech oryginalnych gotyckich katedr we Francji i jest zbudowany na pozostałościach druid miejscu kultu. Gdy jesteś tam, nie zapomnij odwiedzić kryptę i zobaczyć oryginalne kościoły, które zostały zbudowane na tej stronie. Również nie chcesz przegapić Chartres en Lumieres pokaz świetlny między kwietniem a wrześniem wszystkich zabytkowych budynków. Kocham Chartres do katedry, sklepów z antykami i ogólne zakupy. Po wycieczkę, będziesz chciał wrócić i spędzić kilka dni zwiedzania miasta.

Na koniec wycieczki można brama do Doliny Loary i wszystkie Chateaux. Katedra St.Gatien ma niesamowite 13th century witraże. Katedra jest połączeniem architektury romańskiej i gotyckiej. Znajdziesz tu atmosferę katedry przenikające niektórych powieściach Honor de Balzaków. Wycieczki słynie z języka francuskiego; mówi się najczystszą formą francuski używany w sześciokąt. Central Park Tours „jest pięknie spokojne miejsce do odwiedzenia i ogromnego drzewa są wspaniałe.

– autor artykułu