Pages Menu
Categories Menu

gdzie teraz jest pielgrzymka warszawska

gdzie teraz jest pielgrzymka warszawska

Internet jest zalany blogów i list „5 rzeczy do zrobienia …” lub „7 sposobów na …” lub „4 rzeczy wspaniałych ludzi zrobić …” Wszyscy chcemy przepis na wielkości i sukcesu. Złą wiadomością jest to, że autentyczne przywództwo i wewnętrzne cechy liderów nie może być stosowana na liście rzeczy do zrobienia. Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy możemy nauczyć się rozumieć siebie, objąć nasze mocne strony i rozpoznać swoje słabości. Możemy również nauczyć się prawdziwie szanować i doceniać zalety innych, oraz fakt, że są lepsi od nas w niektórych rzeczy. Przywództwo jest bardziej bytu (kim jesteś), w przeciwieństwie do robienia (co robisz) i wszyscy możemy nauczyć się być liderami. Nie ma listy rzeczy do zrobienia dla wielkiego lidera, ale znajduje się lista to-be!

BE siebie świadomość. Wszystko zaczyna się od ciebie. Przywódcy Wielkiej znają siebie ściśle i są wygodne z ich słabości i wad, ponieważ są one z ich mocnych i naturalnych talentów. Przywódcy Wielkiej nieustannie poszukiwać samodoskonalenia i pracy w przezwyciężaniu słabości, które hamują ich z powrotem lub wpływających na ich zdolność do przewodzenia innym.

BE pewny siebie. Bo wielcy przywódcy rozumieją swoje własne niedociągnięcia i są pewni swoich mocnych stron, w pełni zaakceptować, że inni są silniejsze i lepiej od nich w niektórych aspektach życia lub pracy. Ponieważ są pewni ich własnego wkładu, nie są one zagrożone lub niepewnie, kiedy pokonał przez innych. Wielki liderzy wiedzą, jak wykorzystać najlepsze z innymi, aby stworzyć synergię i umożliwić wszystkim wokół nich.

BE wpływowych. Liderzy, którzy mają wpływ na innych poprzez przyciągania i perswazji szukać wyniku wygranej. Przeciwieństwem tego jest kierownictwo dowodzenia i kontroli, gdzie inni są zarządzane poprzez przymus i groźby kary. W organizacjach, pracownicy są stale pod groźbą niewypowiedzianym , począwszy od biednych oceny wyników do wypowiedzenia.

– autor artykułu